Nora Lighting NYLM-3ST40XSSLE4/36 3" iLENE 36" Stem Mount Mini Cylinder, Lumens 1500lm, 30W, Color Temperature 4000K, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming, Silver Finish